| Personna a întrebat:

De Craciun mi-am luat un telefon Orange San Francisco (cu Android 2.2) si vreau sa-mi spuneti si mie care este modalitatea de plata la jocurile full de pe android market (vine pe factura telefonului sau... Ca nu vreau sa ma trezesc ca platesc nu stiu cat pentru jocul respectiv). Multumesc!

P. S. : Daca stiti niste jocuri super pentru. Android, puteti sa-mi faceti o lista. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CoSmInEl500 a răspuns:

Pentru tot ce e platibil in android market trebuie sa platesti cu cardul deci poti sa stai linistit. Cauta pe 4shared (site-ul mobil) NFS Shift/Sims 3/Fruit Ninja/Speedx 3D/ Dead Runner/ Jumping Now. Sa nu uiti ca dupa numele jocului sa scrii '.apk'.