| Denysuk_3788 a întrebat:

Hei! Am nevoie de un raspuns urgent! Am un Galaxy S si am intrat in Android Market, de unde am luat 3 jocuri la care scria install free. Nu mi-a spus nimic de plata sau asa ceva. Prima intrebare: o sa trebuiasca sa platesc ceva in plus cand imi vine factura? A doua intrebare: De fiecare data cand intru pe acele jocuri pe care le-am instalat in telefon o sa imi ia din megabitii de net pe care ii am? Adica daca am 500 de mega si ma joc 1 ora mai raman cu 200 de mega ceva de genul. Help merci anticipat happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi factura la abonament pentru internet sau ce ai tu, vei trebuie sa platesti in plus doar daca consumi peste limita a celor 500 MB. Si da, acele jocuri vor manca din net mereu, daca nu il opresti tu manual.