| BogatasuDeKat a întrebat:

Daca instalez de pe android market din sectiunea gratuite pot sa descarc multe jocuri? Ca am facut o mare boacana.Am downloadat ca prostu multe jocuri de pe android market la sectiunea gratuite si mi-a venit de plata 60 de euro dar era gratuite.De la Vodafone imi zicea ca primele 2 jocuri sunt gratuite.E adevarat? si mai vreau un sfat daca downloadez jocurile de pe android market prin wifi iar o sa-mi dea plata?

Răspuns Câştigător
| AlecsLexx a răspuns:

Nu te-au costat jocurile, te-a costat netu'. Ca la download traficul e foarte mare. Intra si tu pe WiFi si descarca cate vrei.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sunt gratuite nu platesti nimic fie ca e prin wifi sau nu.

cei 60 euro ai facut cost suplimentar probabil pentru ca ai downloadat prin 3G

| kiv1990 a răspuns:

Da ti-au luat pentru trafic insa intra prin wifi si downloadeaza insa vezi sa nu fie versiuni demo, insa cel mai bine te conectezi la calculator prin usb si cauti de la calculator apoi pui pe telefon, poti lua jocuri aici p/t android http://android-core.com/ro/

| Soke_Vlad_1998 a răspuns:

Nu daca foloeststi wi-fi sa nu activezi netul. Wi-fi-ul e altceva si internetul altceva.