| Adytza_Ady_1994_qS88 a întrebat:

De curand am deschis un canal de gaming si nu prea am subscribe-views etc.Am vrut sa va intreb si pe voi cum sa fac sa se uite lumea la videoclipurile mele
P.S:Am dat pe yahoo pe skype nimeni nu vrea.
Uitati aici si linkul:http://www.youtube.com/channel/UCSE5PL-rQOs_MLzTI3czN3A/ videos
P.S2:Daca vreti si va place imi puteti da like, subscribe si un comm si cine ma ajuta FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EU19 a răspuns:

Sa stii ca daca satana injura nu trebuie si tu.Tu doar injuri, m.am uitat 2 min la un videoclip si deja ma enervasem.

Trecand peste. Daca vrei subscriberi trebuie sa te ti de asta, subscriberi nu cad asa de cer.Ei sunt oameni care considera ca ceea ce faci tu e frumus.

| Adytza_Ady_1994_qS88 explică (pentru EU19):

Stiu ca nici eu nu trebuie sa injur ca satana dar mi-a zis un pr ca daca injur putin o sa para mai interesant etc, si stiu ca nu cad din cer trebuie sa ma tin si de aceea ma tin de aceasta treaba.(voi incerca sa nu mai injur)

1 răspuns: