| denis223 a întrebat:

Sall tpu.Deci am instalat metin2 ro si cand a terminat noul patch sa isi ia toate alea ma avertizeaza AVG ca nu stiu ce are metin2client.bin si mai imi zice si la metin2.exe si i-am dat protect me si le-a scos ce sa fac? Daca puteti sa imi dati si mie niste linkuri pentru download metin2client.bin si pentru metin2.exe va dau funda sau explicati-mi ce are plzz! Vreau raspunsuri repede!

2 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Pai poate a zis ca au virusi desi nu cred ca vreo componenta de la metin2 ro are virusi... si mie imi mai zicea le unele metine ca au virusi desi nu aveau si am instalat alt antivirus

| denis223 explică (pentru νισяєℓ):

Stiu i-am dat allow si pc-ul mi-a mers in continuare cred ca asa zice pentru ca e patchu nou nu pentru ca e 2013 nu? ca imi mai zice si la hotstylemt2 da depinde sunt ele noi de aia fac asa nu?