| Generation22 a întrebat:

Sall TpU!
Deci eu am windows 7 ( care mi la instalat un baiat cu destul de multa experienta ), dar problema e ca am mai instalat jocuri si alte chestii. eu am si pe CD windows XP ( si stiu sa il instlez la perfectie ) dar intrebarea mea este :
De ce nu pot sa instalez Windows XP?
Adica de obicei bagam CD cu windowsul si dadeam restart si aparea si acum numai apare
si chiar daca ii dau pe cd acolo din my computer nu merge sa dau pe Install wWindows Xp ca nu pot da pe casuta aia ce pot face?
Dau MARE FUNDA!

1 răspuns:
| anoxdox a răspuns:

Pai cand ii dai retart la pc apasa in continu pe F10 sau F12 depinde de pc si o osati apara acolo dupa ce apasi pe unul dintre ele o saty dea CD-ROM si dai pe el si trebuie sa mearga dupawinking