| Cipy23 a întrebat:

Din ce categorie face parte jocul Darksiders, adica ce este? shooter, rpg etc. Si daca puteti sa imi spuneti niste jocuri de acest tip care sa mearga pe un Pentium 4 de 3, 06 GHz si un Ati Radeon HD5450 si 2 GB RAM

Mersi anticipat, dau funda!

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Jocuri de acesT gen se numesc hack-n slash, adventure, action si poti incerca jocuri de acest gen:Blades of time, dmc4, KOTT2, Alice madness return, X-men origins wolverine

1 răspuns:
| Cipy23 explică:

Mersi de ajutor! Mai poti sa imi dai cateva exemple de jocuri?