| eduardos123 a întrebat:

e bun pc asta ce jocuri merg pe el mai recente va rog Calculator Microtower HP Compaq 6005 AMD Athlon II x2 3GHz, 4GB RAM DRR3, 250GB HDD, DVD-RW + placa video nVidia GeForce GT630 2GB DDR3 128bit
Calculator Microtower HP Compaq 6005 AMD Athlon II x2 3GHz, 4GB RAM DRR3, 250GB HDD, DVD-RW + placa video nVidia GeForce GT630 2GB DDR3 128bit
Socket: AM3
Tip procesor: AMD Athlon II X2
Tip memorie: DDR3
Capacitate hard disk: 250 GB
Model procesor: B24
Standard: PC3-10600
Viteza de rotatie: 7200 rpm
Unitati optice: DVD+/-RW scuze categoria dar tehnologie nu merge

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bunicel, in timp mai adaugi piese sa il faci mai performant.

| BurloiuRaul a răspuns:

Este bun pentru gaming. Iti recomand niste jocuri : Assassin's Creed 1, 2, 3, brotherhood, si poate 4 Black Flag.Gta 4, poate 5. Mortal Kombat Komplete edition. Spider man 3, Amazing. Harry potter 6, 7 part 1, 8 part 2.ETC.

FUNDA?