| AnonimusGate a întrebat:

Gainward nVidia GeForce GT630, 1024MB, GDDR5, 128bit se potriveste placa pe pc HP COMPAQ DC 5750 Microtower
Funda

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta este denumirea unitatii. Nu ne-ai spus ce placa de baza are. Daca nu stii ia CPU-Z, instaleaza-l si uita-te la mainboard si model. Scrie aici ca sa te pot ajuta.

| AnonimusGate explică (pentru Salontanul):

Hewlett packard 0A64h

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am gasit asta pe net: 1 * PCI Express x16 ( low profile)
Deci va merge asa de rau ca iti va veni sa plangi (asta daca va merge). Nu te sfatuiesc.

| AnonimusGate explică (pentru Salontanul):

Uita-te pe eMAG

| AnonimusGate explică (pentru Salontanul):

Ce placa sa-mi iau pana in 300 de lei de pe eMAG sau pc garage?

| HardCore7750 a răspuns:

Spune si denumirea placii de baza... ia CPU-z daca nu stii, si te uiti la mainboard
Toate cele bune