| andrey198996 a întrebat:

este un joc online (knight online) cred ca s-au inchis inregistrarile pentru ca nu pot sa ma inregistrez cine are cont sa-u poate sa imi faca pe knight online? PLZ ( Dau funda la care poate sa imi faca sa-u imi da contul lui ) daca dati contul trimiteti mesaj ok mersi

1 răspuns:
| Florian000 a răspuns:

Daca nu mrg sa te inregistrezi nu inseamna ca s-a inchis inregistrarile ca s-a inchis jocul sau daca nu e adevarat incerc eu sa ti fac zi-mi prin mesaj cand numele si parola si email daca e nevbig grin totusi mi dai funda daca mrg? plz funda