| Al3x1334 a întrebat:

Eu joc unturned cu un prieten zombii ne-au distrus casa si el s-a ofticat si nu mai joaca, mi-am downloadat un hack pentru unturned ca sa refac casa si hacku prima oara mi-a mers,
si nu am mai jucat unturned de ceva timp si iar ne-a venit chefu de unturned, cand voiam sa intru cu hacku nu mai imi aparea nici o casuta cu (host,connect, singleplayer, changecharacter etc)
nu stiu de ce nu mai mergea si l-am luat din nou si tot la fel nu imi aparea nimic, si mi-am luat alt hack pentru unturned si la fel tot nu imi scria, De Ce?

Va rog sa ma ajutati,
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| S8N a răspuns:

Hack-ul este pentru o versiune mai veche a jocului, si este foarte greu sa mai faci ceva de genu' functionabil pentru ca developer-ul updateaza foarte rapid, facand un hack muncit greu folositor doar pentru aproximativ 2-3 zile.