| bleakk a întrebat:

am o problema: am downloadat un hack pentru metin2 si am dezactivat antivrusu F-Sercure pentru a merge hacku iar dintrodata nu se mai putea dechide nimic, de exemplu daca voiam a intru pe google chrome aparea un folder si scria "Open With"sus ca titltu si scria "Chosoe the program you want to use to open this file: File:chrome. exe si apareau Recommended Programs si mai jos Other Programs si o linie albastra trasata si mai jos ÏF the program you want is not in the list or on your computer, you can look for the appropriate program on the Web. ce inseamna sáu sters toate proglamele din lista? si nici task manageru nu se deschide scrie C:\\Windows\system32\taskmgr. exe Aplication not found.care e priceput in IT sa-mi zica si mie ce ar trebui sa fac, in afara de a schimba windowsul? FUNDA MARE+ VOT va rog

2 răspunsuri:
| XtremeRules a răspuns:

Formateaza calculatorul prietene.si mai lasa hacku-rile pentru metin 2 ca majoritatea sunt pline de virusi.asa ti-ai luat tu teapa acum.o reformatare e tot ce trebuie sa faci.

| costel676 a răspuns (pentru XtremeRules):

Xtreme ce inseamna reformatare ca si eu am aceeasi problema?