| JockerStoica a întrebat:

eu ma joc gta vice city si am inceput sa fac misiuni dar mereu cand ajung la o misiune unde imi arunca unu un pistol in mana si dupa fuge si apar 3 bucatari cu pistoaledupa ce Ia-m impuscat Mam dus la o masina unde imi arata sageata si cand merg cu masina imi Apare Go tu Ammu-Nation si dupa se blocheaza imaginea si trebuie sa-i dau restart la PC si nu stiu dc se intampla asta. Va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| XSmokerxx a răspuns:

Da, am intalnit problema asta la gta vice city Romania poti incerca sa reinstalezi jocul sau sa-l schimbi (adica sa fie ultimate Bucuresti, constanta etc) alfel nu stiu cum.

| JockerStoica explică (pentru XSmokerxx):

Da si mie un site de gta vice city versiune noua plz

| XSmokerxx a răspuns (pentru JockerStoica):

Ia id-ul meu ca nu ma lasa sa iti postez site-ul.geo_remus2000

| Anonim15_7552 a răspuns:

Nu e bun jocul... dezinstaleaza'l si instaleaza o versiune mai nouawinking