| Bodies a întrebat:

.. imi dati pls un metin2 super rate 800%-1000% sa se evolueze arme armuri fara anumite obicte cum ar fi ghiara dragonului balanta insagerata etc... sa iti ceara perle sau cv care le poti cumpara de la magazin nu foarte scumpe metin2 in afara de : fun, lunaris,science,apollo,hotstyle, ro, dinamik etc

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Metin2 steel sau metin2 vamos care se ia perle de la magazinu general si metal magic de la magazin general fara nicun yang.

3 răspunsuri:
| xWildOn3x a răspuns:

Mt2 Steel Mt2Hammer