| Filip_Mariana_1972 a întrebat:

imi puteti da un metin dar sa faci magiile p nu conteaza ratele doar sa fie mai mari de 200 ratele

Răspuns Câştigător
| MadduSnk a răspuns:

Otel da, iar arma de 65 se gaseste doar evantaiul acela roz care evolueaza. big grin. Restul armelor de 65 nu prea evolueaza big grin.

4 răspunsuri:
| MadduSnk a răspuns:

Heei. Incearca metin2 Vip Style. Este un server super okei, am jucat si eu si mi-a placut foarte mult. Lvl maxim este 250, da, este pvp :D. Gm'ii sunt super okei, iar kingurile sunt evoluate din otel ^.^ [ armele evolueaza din cele de 75/65 :D. Si da, iti poti face P :*.
Site : http://vipstyle-mt2.com/
Sper ca te-am ajutat. Funda?; 3.

| Filip_Mariana_1972 explică (pentru MadduSnk):

Este otel si arma de 65 in shop?

| Filip_Mariana_1972 explică (pentru MadduSnk):

Multumesc mult

| Filip_Mariana_1972 explică (pentru MadduSnk):

Imi poti da contul tau te rog

| MadduSnk a răspuns (pentru Filip_Mariana_1972):

Otel da, iar arma de 65 se gaseste doar evantaiul acela roz care evolueaza. big grin. Restul armelor de 65 nu prea evolueaza big grin.