| Skillett a întrebat:

imi puteti spune cum imi fac serverul meu de counter-strike, dar vreau a fie admin mod ce fel sunt mojoritatea serverelor, mam interesat pe www.tutorialecstrike.com dar degeba nu imi merge ce fel ar trebui sa imi mearga. cine imi zice

Răspuns Câştigător
| SlenderMan299 a răspuns:

Frate pai de acolo trebuie sa faci tutorialul si dupa cauti pe net cum se pune admin la serverul nostru de counter-strike. Funda da-mi si svr cand e gata!

| Skillett explică (pentru SlenderMan299):

89. 36. 74. 157:27015 ai fundita pentru ca nu exista si alt raspuns

1 răspuns: