| RePyKu88 a întrebat:

Imi spuneti si mie un sv de metin2 Ceva gen Metin2Tim lvl max pana in 115 fara 6/7 fara moduri, evolutii pana in Beta. Iar ratele sa fie pana in 400 incepand de la 200. Nu ma intereseaza cati jucatori are, deoarece vreau sa joc cu prietenii. Si STAFF sa fie on aproape in fiecare zi. Si ox de 2 ori pe zi. Ms mult dau funda.

1 răspuns:
| Waltham a răspuns:

Metin2 Calliope e fain metinu dar mie nu imi merge ca imi da o eroare dar vezi poate tie iti va merge