| TheWildKemzz a întrebat:

Sall TPU, imi ziceti si mie jocuri pe care le pot juca cu volanul, dar sa pot folosi si pedalele daca stiti. daca nu, macar cu volanul se le pot juca...am incercat cu GTA San Andreas dar merge doar volanul si nu merg si pedalele de accelaratie, frana. dau funda+vot(fara GTA)

Răspuns Câştigător
| HugeLol a răspuns:

Need for Speed(toate seriile), MotorM4x scuze dar nu imi mai amintesc altelestraight face

| TheWildKemzz explică (pentru HugeLol):

Mersi mult

| Opinca_Raresh_1997 a răspuns (pentru TheWildKemzz):

Pe care l-ai incercat nfs sau motorm4x pls raspunde-mi am nevoie ca sa stiu si eu pe care sa il iau

3 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Salut! 18 Wheels Of Steel Haulin, Extreme Truckers(astea imi plac mie si nu cer sistem f. bun) NFS The Run(2012) NFS Underground 1, 2; NFS Porsche, 3D Driving School Europe Edition 5.1, City Bus Simulator 2010, Instruktor 3D(nu prea imi place), World Racing 2
Test Drive Unlimited1, 2 si cam atat am eu in calculator laughingFunda?