| GheorgheDariusAlexandru2000 a întrebat:

In GTA San Andreeas este misiunea Cesar Vialpando cu o masina care tr sa dansezi imi puteti zice cum sa fac : sus, jos,stanga, dreapta si diagonala!
Va multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| FlorinIsc a răspuns:

Folosesti cifrele din dreapta tastaturii. Cu ele te misti acolo. Funda?

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Nu am mai jucat San Andreas de vreo zece ani cred, dar din câte ţin eu minte săgeţile alea trec prin nişte cercuri. Trebuie să apeşi săgeata indicată exact când e în acel cerc. Iar pentru diagonale apeşi simultan două taste. Dacă e cu vârful spre dreapta sus de exemplu, apeşi dreapta şi sus în acelaşi timp.