| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Sall TPU
Intrebarea mea e in legatura cu metin2
Am auzit ca doar un GM poate folosi coduri este adevarat?
Daca nu poate sa-mi zica cineva niste coduri si daca se poate sa-mi zica unde le pot pune
Ms

Răspuns Câştigător
| Mitzac a răspuns:

Pai depinde ce joc joci incearca sa bagi codul acesta:@0949 duca ce scrii codul dai space si scrii ceva si dai enter si merge Dar ti-am zis depinde de MT sau mai incearca @0944 te transformi intr-un orc sef sau @0946 te faci 9cozi sau @0941 te faci lup cam atat is pentru jucatori restul nu mergbig grin
Bafta...
Funda? daca crezi ca te-am ajutat.big grin

3 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Am incercat am scris codul la chat am dat space si dupa dispare ca si cum nas fi scris nimic intelegi?
poti sa-mi zici dc nu merge

| JusticeForCraiova a răspuns:

Daca joci metin2ro nu poti folosi niciun cod in afara de asta /dice ( cu codu asta poti juca barbut doar pe ro )

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru JusticeForCraiova):

Sall deci am scris codul dar imi da ceva ai castigat.%
daca castig 100%primesc ceva? cum trebuie sa fac?