| KiSsBuZz a întrebat:

.. Joc metin2energy si am lvl 250 si sunt ninja pe lame imi puteti spune ce bonusuri as putea sa pun ca sa fiu bun ...doresc in engleza bonusurile deoarece metinu e in engleza.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LeonardJulean1976 a răspuns:

Daca esti pe lame iti trebuie in :1atac,2viata,3aparare si 4inteligenta.
iar daca te referi la arme armuri etc trebuie sa pui viata pentru ca ninja poate muri repede ca celelalte caractere au:sura flacara, saman poate sa dea ameteala, war la fel.
trebuie sa ai hh pe scut si arma daca merge si pe restul.
cam astea sunt sfaturile daca poti, te rog sa-mi dai si mie saitu de pe care la-i luat. Funda?

| KiSsBuZz explică (pentru LeonardJulean1976):

K funda da add la naruto_wzumachi

1 răspuns: