| Anka_5986 a întrebat:

Salut.Am nevoie de metode si activitati pentru lectia de limba engleza cu tema :,, English is everywher".Imi puteti spune ce faceti voi la ora de engleza.Dau funda)

1 răspuns:
| AbaraiRenji a răspuns:

Pfff...noi avem o profesoara tampita, careia ii lipseste o mare doaga, si nu invatam mai nimic cu ea straight face Poate te ajuta altcineva..Sunt si cursuri pe internet, tot vedeam reclame din astea.Informeaza-te de pe net. happy Funda? :\