| Danutzul2000 a întrebat:

La counter-strike nu ma lasa sa bag arma pe mana dreapta de ce?
am dat in consola cl_rightland 1
si am apasat si h si am dat la right land de ce nu mi se schimba armacrying
Funda raspuns bun

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Pentru a folosi arma pe dreapta este nevoie sa schimb modul de rendare al jocului din Software in OpenGL. Asta se face intrand la optiuni>video>renderer>OpenGL.

| Dutu_Andrei_2000_XOTl a răspuns (pentru Zangetsu):

Man eu cum mi-o pot pune pe dreapta pe counter strike worzone

4 răspunsuri:
| Z3US a răspuns:

Depinde de ce counter strike ai! daca ai bestial si extreme sa fi sigur ca nu iti merg! poftim! Download : http://resursecs.com/download-cs-16.html! FUNDA? please!

| Danutzul2000 explică:

Am cs 1.6 final relase

| andrewwPK a răspuns:

Ma dai funda lu zangetsu ca mie mi-a mershappy pe bune vbhappy