| Mario200311 a întrebat:

Luna asta vreau sa dau comanda la acest pc : http://www.flanco.ro/......e-dos.html

Ce parere aveti despre el, eu zic ca este un PC forate bun, mai ales placa video, m-am interesat de ea si numai ea costa 1300 de lei, si daca aveti idee cu cate fps ar rula League of Legends cand vorbesc prin skype si cand nu vorbes! FUNDA

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Mario200311 explică:

Scuzati, am gresit eu nu costa atata placa video dar este foarte buna undeva pe la 500-600 lei este, mai ales ca memoria ei este de 4 gb ram deci in total am 12 gb ram la pc

| KodrutZ a răspuns (pentru Mario200311):

GeForce GTX745 e un rahat cu DDR3, poate sa aiba si 16 GB ca tot un rahat ramine. "In total am 12 GB ram la PC" e o timpenie cit tine de mare. Nu e bai ca nu ai habar, dar macar nu o mai fa pe savantul cu afirmatii de-astea. Singura componenta OK (si pacat de ea) din sistemul ala e procesorul, in rest e catastrofa. Plus ca ai 2 ani garantie si daca ai ceva in cap si il faci pe componente o sa ai garantie minim 3 cam la toate...

| Redghosta a răspuns:

League of Legends merge si pe un calculator pe carbuni.