| Mario200311 a întrebat:

Hey salutare TPU! Pana la sfarsitul luni acesteia vreau sa imi dau comanda la acest pc : http://www.flanco.ro/......e-dos.html

Cam cu cate fps ar rula League of Legends, cs:GO si minecraft toate pe high ( cand vorbesc prin skype si cand nu vorbesc ) eu zic ca este un calculator foarte bun, si vreau sa imi raspundeti va rog! FUNDA

1 răspuns:
| HULKNU1T3 a răspuns:

Salut! Acest PC este bunisor pentru Gaming. Ar merge pe la 40-50fps(depinde si de aplicatiile care sunt deschise in acel moment
si mai depinde si de cat de ocupata este placa de baza in acel moment la fel si procesorul) daca nu esti foarte pretentios, ai putea sa-l cumperi...