| Maryan01 a întrebat:

M-am plictisit si as vrea sa joc si eu un joc asa mai frumos cu grafica buna si online am jucat NFS world mam plictisit mt2 ma apuc doar daca am GM... va rog eu dati-mi si mie niste jocuri

3 răspunsuri:
| IF45e a răspuns:

Bun pai: Cross Fire, Counter Strike Ghost Reacon Online si Single player(pe asta ti-l recomancd cu draga inima are cea mai tare grafica din toate rpg-urile de pe piata si e foarte realist) Saints Row 1, 2, 3 GTA 3, 4 NFS Underground 1, 2
Daca vrei gen metin2 iti recomand 4Story, League of legends, Aion, continent of the ninth seal

| raducuu a răspuns:

Daca vrei jocuri RPG, iti recomand Combat Arms sau Cross Fire. Daca veri cu fotbal cel mai bun e fifa dar pentru online (fara joc original) de la fifa 11 in joc cu Games ranger. Sper sa te fi ajutat.

| Maryan01 explică:

Mai as dori un joc in care sa fie comenzi ca la mt2 de ex de gm...