| BloodyIce a întrebat:

ma joc cabal de vreo 5 luni si nu am gasit inca vreo modalitate sa-l fac in limba romana am cautat si pe forum si am vazut ca pe forum are o sectiune pentru romani si acolo scrie doar de craft si daca puteti sa-mi spuneti daca ii pot schimba limba din engleza in romana ca am vazut ca la metin 2 a mers sa schimbi limba din chineza in romana ma refer la clientrutile de metin2 privat vias fi foarte recunoscator pentru un raspuns da sau nu

1 răspuns:
| Marius1337 a răspuns:

Daca jocul nu suporta limba romana degeaba incerci ca nu ai cum, sunt anumite jocuri unde pe forum au categoria pentru romanii, dar aia nu inseamna ca si in joc poti schimba limba in romana.