| Bogdanutzuu a întrebat:

Ma joc Metin2 yoneis si vad ca la multi le dau coins, cum fac sa primesc si eu? Am multi prieteni care spun ca nu au donat dar au primit coins... si vreau sa stiu si eu cum fac?

Răspuns Câştigător
| TripO a răspuns:

Nu mai joc. M-am lasat acum o luna. Stiu de acei 50 de coins. I-am primit si eu. Au fost dati cate 50 de coins pentru fiecare cont pentru ca 5 zile nu a functionat serverul. Nu are nici o legatura levelul cu coins. Nu primesti coins daca faci level si nu trebuie sa votezi. Singurele cai de a obtine coins este sa donezi sau in caz ca se fac lucrari o perioada indelungata da adminul coins. Acum 3 sau 4 luni a dat 400 de coins fiecarui player care era online.winking

| Bogdanutzuu explică (pentru TripO):

Merci, acum sunt lamurit. Daca tot te-ai lasat poate imi dai mie contul big grin

4 răspunsuri:
| TripO a răspuns:

Nu da nimanui in special, pe gratis. Daca ai observat, sunt dati cand serverul nu functioneaza chiar si 3 sau 4 zile pentru ca se lucreaza la el. Pentru tot timpul asteptat, adminul da tuturor playerilor coins pentru timpul asteptat. Fa ca mine! Fa-ti 3 sau 4 conturi in caz ca se intampla iar, si cand se va da coins gratis, tu vei primi pe toate conturilewinking Sper ca te-am ajutat!

| Bogdanutzuu explică (pentru TripO):

Man, am jucat acum vreo 2 ani yoneis si aveam 2 conturi, cand m-am apucat iar (acum vreo saptamana) am observat ca aveam pe fiecare cate 50 coins. Pe un cont care joc pe el am facut cateva levele si am mai primit 13 coins. Dupa ce am vazut mi-am facut inca un cont, am facut pe el lv 139 dar nu mi-a dat nimic. Poate trebuie sa dau undeva sa votez... joci yoneis? big grin

| Seful_Emre_1993 a răspuns:

Ba de unde fac Monede de dragon pe metin2 yoneis? ziceti-mi plsss