| MixAnn a întrebat:

mai demult mergea metin2united mie si acum il descarc il instalez si cand sa intru imi apare asta ce sa fac[A problem caused the program stop working correctly. windows will colse the program and notify you if a solution is available.]ce sa fac?/help pls

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si mie imi apare asta uneori dar astept 30min-1h si apoi merge scuze altfel nu stiu ce sa faci

| Isys a răspuns:

Buna, Metin2United are niste probleme... Oricum daca iti mergea sa stii ca te scoatea din 2 in 2 minute ( din propria experienta ) kiss

Răspuns utilizator avertizat