| horysk8 a întrebat:

mi-am descarcat fifa 08 am verificat pe checkreq.com cerintele de sistem si imi zice ca imi trebuie Pixel Shader 1.1 pentru a rula jocul eu am Pixel Shader 0.1 deci cum pot sa pun Pixel Shader 1.1? cine stie are funda

3 răspunsuri:
| ShadoWizz a răspuns:

Fa un update la placa video(http://www.nvidia.com/drivers) sau daca nu gasesti acolo placa ta dai un search pe google asa ca de la 0.1 poti sa ajungi la peste 1.1(depinde de ce placa ai)

| horysk8 explică (pentru ShadoWizz):

Cum imi dau seama ce placa video am?

| ShadoWizz a răspuns (pentru horysk8):

Click dreapta pe my computer->properties->hardware->device manager->display adapters