| CraZzYSaNNTa a întrebat:

Mi-am descarcat minecraft si cand intru in el imi zice: Bad video card drivers!

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.

Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Andy2013 a răspuns:

1.Ori ai placa video foarte proasta
2.Ori nu ai placa video instalata.
Funda?

| haryH a răspuns:

Intri in Control Panel>Display>Settings>Advanced>Troubelsshoot>Te uiti la Hardware acceleration si muti aia pana cand iti apare jos Disable all DirectDraw and Direct3D si dai applay. funda?