| Play4Fun a întrebat:

Am si eu o problema..de ce as avea nevoie la pc ca sa joc Minecraft...am mai multe variante 1.5..si altele.dar imi zice ceva de genu : Salut. Am descarcat minecraft..mai multe variante..si 1.5..si altele..totul era ok..intru in ele si inainte sa intru in joc imi zice asa : Bad video card drivers!

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

1 răspuns:
| nouamm a răspuns:

Este un tutorial aici:http://www.youtube.com/watch?v=EKrgy-0eVxY
sper sa te ajute.