| Nebunu_Alexutzu_1998 a întrebat:

Mi-am luat acum 3 saptamani fifa 2008 si merge perfect(fara nici o problema). Intr-o zi cand vreau sa intru in fifa imi da o casuta unde scrie ca fifa 2008 nu mai functioneaza si ma intreaba daca caut o solutie sau inchid programul.Nu stiu ce are, poate o avea virusi.In orice caz cine ma ajuta sa rezolv problema primeste o funda! Fara injuraturi adresate la intrebare va rog! Multumesc!

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Foarte interesanta problema ta, nu mi s-a intamplat, intreaba si aici pe chat http://rlsp11.blogspot.com
Succes!