| dandrei a întrebat:

Salut am o intrebare: De la un timp netul meu merge apoi cand il inchid sa ma joc dupa asta cand vreau sa intru iar pe el este o problema imi scrie ca se opreste cu eroare de ce?

Răspuns Câştigător
| costyvas a răspuns:

Salut. trebuie sa dai mai multe detalii -ce eroare da, ce fel de net este:wireless sau cablu, cine e providerul si mai important: DE CE IL INCHIZI? happy

1 răspuns:
| dandrei explică:

Pai e calblu da o eroare cu o piesa de puzzle il inchid ca sa nu am lag pe joc