| ki4re a întrebat:

Am o problema. De curand mi-am cumparat un PC nou. Deodata imi dau jocurile mele crash, adica ma soate pur si simplu din ele si imi zice de exemplu " cs go nu mai functioneaza "... ma pune sa le inchid sau sa caut rezolvarea online, probabil stiti despre ce vorbesc deoarece cred ca mai sunt persoane care mai patesc asta. Acum vreau sa stiu si eu de ce imi da crash, si apoi cum rezolv problema. V-as fi foarte recunosator daca m-ati ajuta sa dau de capat problemei. FUNDA!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi o defectiune a computerului, o defectiune a Windows-ului sau lipsa unui program (soft) Adobe Flash Player, DirectX, etc. Numai o persoana care vede isi poate da seama.