| hype123 a întrebat:

Mi-am regasit controllerul sau joystick-ul cum o fi, si nu mai stiu acel program casa il folosesc pentru pc. adica modificam sa zicem "enter" cu 1 sau scroll(rotia) cu 2, etc! Cine stie cum?
FUNDA!
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Joystick-ul- se instaleaza de pe un cd prima data si are acel program de care vorbesti dar numai daca il instalezi de pe cd... ai sa vezi! Daca nu ai cd-ul cu driver-ul lui atunci il poti arunca! Bafta!

| hype123 explică (pentru lpavel):

Am gasit programul se num. xpadder xD
In fine, mersi de incercare!

| lpavel a răspuns (pentru hype123):

Si este bun pentru orice joystick? ca eu nu am auzit de programul asta...