| StyNk0 a întrebat:

Mi-am tras Need for Speed The Run si am observat ca are controalerele ca la Xbox. Adica cand sun in campanie si imi spune ce butoane sa apas ca sa ies din masina aia nu stiu care sunt butoanele LT+RT de la tastatura! Ma puteti ajuta? Un patch ceva. Stit ca jos iti arata "B Back, A Select! ma rog ma intelegeti voi laughing ee si vreau sa fie ceva de genu "Esc - Back, Enter - Select! CA LA TASTATURA big grin Please help me

2 răspunsuri:
| emy08 a răspuns:

Sagetile si cu a accelerezi big grin laughing

| StyNk0 explică (pentru emy08):

Da. dar nu accelereaza... se tine in viteza a 2 a straight face si merge cu 100 km/h sad