| anonim_4396 a întrebat:

Need For Speed The Run problema, incerc sa ma joc si nu imi intra masinile in viteza daca las pe automat, intru pe manual masina merge prea greu, la gamepad nu imi recunoaste decat 2 butoane care nu ma ajuta, am incercat sa schimb si butoanele la tastatura, pe degeaba, masina tot greu merge, am vazut pe internet ca la stage 1 cu bmw-u ajunge si in a 5-a, iar eu abia stau in a 4-a, ceva solutii?

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Daca nu te lasa sa pui tastele de accelerare si franare acele sageti directionale sus si jos, incearca sa pui altele care iti sunt la indemana, eu am folosit 8, 4, 5 si 6 de la numpad! bafta!