| perhan a întrebat:

Sall TPU
Nu stiu ce alegere sa fac intre xbox 360 si Samsung galaxy s4.Voi ce spuneti ca ar trebui sa aleg?
Dau funda+vot, multumesc

2 răspunsuri:
| DnFn a răspuns:

Galaxy S4 eu as alege.
Depinde cum iti petreci tu timpul mai mult. daca ai timp liber mai mult si iti place sa te joci poti alege xbox-ul. Cu toate ca te poti juca pe pc si pe s4, nu e acelasi lucru dar na. fiecare cu gusturile lui. Fa o lista cu avantaje si dezavantaje la fiecare in parte. O sa fie mai usor.
Bafta!

| leiciu a răspuns:

Pe X-box-ului te poți juca jocuri care în veci vecilor nu le vei vedea pe telefon și în plus dacă ai prieteni care au și ei X-box e și mai bine. Dar dacă de curând ți s-a stricat telefonul ca normal ca o să alegi S4. Şi încă o idee la X-box e ca acum cu apariția lui X-box One s-ar putea ca preturile ca fie mai mici