| anonim_4396 a întrebat:

om o înrebare și anume este
Cum îmi fac cont pe un sv de samp numit Hard Roleplay
mai exact răspnsurile la întrebările de cand te înregistregi

FFFFUUUNNNDDDDDAAAA!

2 răspunsuri:
| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

O sa te intrebe cateva lucruri care nu conteaza cum raspunzi si la sfarsit o sa iti ceara email-lul de ex: example@yahoo.com dar trebuie sa fie al tau si apoi o sa iti arate un tutorial si de aici te descurci singur

| Myhay_Claudiu_1997 a răspuns (pentru GEOFLOTheAwesomeMythHunter):

Stiu de intrebari da nu prea stiu roleplay dee unde as putea invATA