| celmaibest a întrebat:

PC-ul meu are o singura intrare pentru CD-uri si DVD-uri.Am 2 DVD-uri si 2CD-uri cu jocuri... cele 2 DVD-uri sunt citite, iar jocurile nu. Ce as putea face? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu am inteles ce vrei sa spui! Majoritatea PC-urilor au o singura unitate optica. Tu vrei sa le bagi pe tote 4 o data? Toata lumea are mai multe CD-uri si mai multe DVD-uri dar le foloseste pe rand instalandu-le sau copiindu-le in computer.