| Agentspecial a întrebat:

Pe ce jocuri merge volanul Serioux SRXW-08V si as vrea sa stiu daca merge pe windows7?

Răspuns Câştigător
| WhiteShadow238 a răspuns:

1.Life for SpeeD!
2.RfactoR
3.IracinG
4.GtR 2 or GtR EvoluTioN!
5.Race ON
6.GtR!
7.GT LeGenDs!
8.RBS - Richards Burns Rally
Incearca si NFS Porche eu nu l-am jucat dar am auzit ca este foarte super din VOLAN si daca vrei un joc Free-Roaming incearca TDU sau TDU2! TDU2 Are cerinte mai mari dar TDU este super ai parte de maini superi tari intreceri si o harta foaaaaarte mare pe care te poti plimba cu multe masini! Mercedes, Audi, Chevrolet. etc oricum este super jocul