| 2AN7 a întrebat:

Pe windows 7 exista o tema care sa schimbe si formatul iconitelor de pe desktop, si poza, si formatul? TOT! Adica sa fie totul schimbat! Daca da, link :* @@@!

3 răspunsuri:
| Raulikaaa a răspuns:

Click dreapta pe windows/properties/appearance si alege...La mine unu am vreo 100 de teme si nu pot sa ma decidlaughing

| 2AN7 explică (pentru Raulikaaa):

Nu e asa, ai alt fel de windows :*.Am avut si eu themele alea! La mine e doar Windows 7, Windows 7 basic!

| Raulikaaa a răspuns (pentru 2AN7):

Uita-te pe siteul asta poate gasesti ceva ce iti place:
http://www.thoosje.com/free-wallpaper-windows-7-themes-computer-desktop.htm