| adytzzza a întrebat:

recomandati-mi si mie niste jocuri pentru un calculator cu urmatoarele piese
Intel pentium |||
Procesor 730 MHz
Rami 320
Placa video 64 mb
Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Aoleu, dar pc-ul tau poate rula maca windows XP? e nasal cu asa calc. puneti macar inca 512mb. eu am vreo 3 placi de 256mb SDRAM :)) aduna praf in dulap, nimeni nu le foloseste. fa cumva rost

Fav mele mai vechi, pe PC:
Action FPS: Half Life 1, Quake 2, Unreal 1, Unreal Tournament (UT99) Delta Force 1, Blood 1/2, Alien vs Predator 2, Max Payne 1, Soldier of Fortune 1, Duke Nukem 3D, Shadow Warrior, Cstrike 1. 6

RPG: NOX, Diablo 1/2, Gothic 1/2, Dungeon Siege 1/2, Elder Scrolls Morrowind

horror: Resident Evil 3, Silent Hill 2,

Stealth - Thief 1/2, Splinter Cell 1/2, Hitman 1/2

Strategie rts: Warcraft 3, Age of empires 2, Age of mythology, Blitzkrieg 1, Empire Earth, blitzkrieg 1, Rise of Nations

simulator: simcity3000

space shooter: Descent Freespace, Freespace 2

Racing: NFS 3, NFS 5. NFS Underground 1/2, bus simulator, 18 wheels of steel, Carmageddon 2

jocuri pentru copii: ahmmm Worms Armageddon, Hoyle Board Games, Mario :))

poti downloada legal aici o gramada:
http://www.gameswin.biz/
Am vazut pe site-ul asta de exemplu Quake 2, Unreal Tournament, Simcity 3000, NFS3, Fifa98, etc
http://www.gameswin.biz/gameen. php? most

Cauta clipuri pe YouTube, vezi care iti place, care nu'ti plac etc. bafta

| adytzzza explică (pentru Andrei7520152):

Da am windwos xp
pe pc

| Andrei7520152 a răspuns (pentru adytzzza):

E bine atunci. downloadeaza ce'ti place de pe site-ul ala.

4 răspunsuri:
| Mihai_7107 a răspuns:

Warcraft III >>> prinGARENA (l.rusa) la pentium ||| cel mai des merg stradegiile si incearca CS cinstit e cam slab calculatoru tau laughing succes!

| nycw a răspuns:

Http://www.wizoo.ro aici ai multe jocuri misto