| ShadoWizz a întrebat:

Am un harb de PC si v-a intreb daca pot sa-mi schimb doar cateva piese sau trebuie unu nou..Am urmatoarele cerinte:
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 1. 60GHz
512 MB RAM
Placa video NVIDIA GeForce2 MX/MX 400
Memorie Video 64 MB
Am 2 harduri >-Primul pe care il avea PC-ul are 40 GB
>-Al doilea l-am pus dupa cativa ani de cand am PC-ul si are 80 GB
As vrea sami mai bag rami, placa video si procesor dar nu toate odata laughing cam ce imi recomandati ca vreau sa joc ETS2. vreau sa-mi fac PC-ul mai bun dar mai ieftin big grin Astept pareri

Răspuns Câştigător
| SpLyTTeR21 a răspuns:

Cateva piese nu poti sa schimbi trebuie sa le schimbi toate pentru ca ii prea vechi si nu iti suporta si asa o sa iesi mai scump, Eu iti recomand sa cumperi unul nou!

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

Eu iti recomand sa vinzi ce mai e de vandut prin el, mai pui bani si revi pe blog, iar eu sau baietii care sunt activi site iti vor face un pc pe componente.
Ca daca iei unu preasamblat sunt sanse 90% sa gasesti ceva bun in el, si dupa ceva prost, iar dupa trebuie alti bani.
Mai bine il faci pe componente, iesi mai ieftin si mai "de viitor"