| andrei1121 a întrebat:

Cine stie coduri pentur cs 1.6 tare mult asi dori codul de viata infinita

9 răspunsuri:
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

=]] nu exista codu aLa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beeg.com

| buzucan a răspuns:

Uite doua site-uri de pe care iau eu coduri mereu www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info

| RuLLeR4D a răspuns:

Nu exista... big grin

| AlexX_4421 a răspuns:

Exista ceva in consola amx_godmode viata infinita, no reload no ammo limit

| mariusboss9999 a răspuns (pentru AlexX_4421):

Merge si pe servere?

| Maier_Emi_1997 a răspuns (pentru AlexX_4421):

Mie nu imi merge amx_godmode de ce nu merge

| razvanelu67 a răspuns:

Scrii in in servar /shop si gasesti cam tot ce vrei si viata,sa sari tare, viteza(nu stiu daca pe totate servarele, dar mai bine joci fara ele ca-ti pe unele publice iti dau admini ban permanent)