| DeathPassion a întrebat:

Spuneti-mi si mie jocuri MMORPG sau MMO gen shaiya, metin, 4story,sacred,drakensang,diablo,vindictus, prince of persia, wow etc dau FUNDA! Va rog ajutati-ma ca mor de plictiseala cand nu am ce face.

Răspuns Câştigător
| littlelogo a răspuns:

Poti incerca league of legends, este destul de captivant si daca devii destul de bun poti castiga chiar si bani din competitii. Mai nou producatorii jocului l-au tradus in intregime in limba romana, inclusiv vocile, iar ce e mai frumos e ca fiecare personaj (campion) are vocea si replicile lui, iar la inceputul jocului vei avea parte de un tutorial unde ti se va vorbi, tot in romana, despre principalele reguli de desfasurare a jocului.
Daca il vrei in romana il poti descarca de aici, dupa ce te inregistrezi :)
http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4ffc207ac3672894155642
Sa te distrezi, jocul merita macar incercat, o sa te captiveze! :)

| littlelogo a răspuns (pentru littlelogo):

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4ffc207ac3672894155642 acesta este linkul bun

3 răspunsuri:
| xsdasdadsda a răspuns:

Helgate conqer...

| D3fuzatul a răspuns:

Kingdoms of Amalur:Reckoning
E fain jocu l-am avut ai incredere, e mai fain ca Diablo, prince fo persia, metin si toate celalalte! Funda?