| IngerashTau a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri frumoase pentru pc...
Pentium(R) Dual-core CPU
E5700 @ 3.00GHz
3.00 Ghz, 2.00 gb of ram...
Cel mai frumos joc primeste fundita + vothappy

Răspuns Câştigător
| Freakquency a răspuns:

Pai nu ai specificat placa video o_O dar iti pot spune niste jocuri frumoase de exemplu tonguerototype, Batman Arkham Asylum, Bionic Commando, NeedForSpeed Hot Pursuit 3, BioShock 2, Crysis ( 2007), Crysis Warhead (2008), Crysis 2 (2011),Sims 3 sunt o gramada happy is unele putin violente da nu cred ca va conta sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| alexaly a răspuns:

Buna! Niste jocuri destul de frumoase si interesante...

Metin2Ro(sau privat)
MondialMt2
IMVU
WOW(world of worcraft)
Winzard101
Counter-Strike
AsasinCreed
GrandTherfAuto(gta)2,3,4,san andreas, vice city/vice city mamaia
NinjaTurtles
GoodOfWar
Sims/2, 3
NeedForSpeed
ToyStory2
Cabal
4Story
LadyPopular
FlatOut
Doom3...

cam atat. funda te rog?

| Freakquency a răspuns:

A da uitasem de Assassin Creed, Assassin Creed 2, Assassin Creed Brotherhood, Call of Duty Black Ops, Test Drive Unlimited 2, Split/Second, Blur. si tot asa tongue