| ralubruneta a întrebat:

La programul Camtasia Studio 6 cum dau sa inregistreze si vocea? adica eu am filmat mai multe videoclipuri de pe youtube si vreau sa se auda si sunetul de la filmulete... unde dau? uregenttt! dau fundita la primul care imi spune corect.

Răspuns Câştigător
| Nyku_5126 a răspuns:

Foarte simplu, cand la REC SCREEN, iti apare o bara jos in dreapta, acolo ai un tab numit Settings, Activezi butonul Audio happy

5 răspunsuri:
| Nyku_5126 a răspuns:

Ah, daca n'am inteles gresit vrei sa descarci video de pe youtube la tine in PC, este o forma mult mai simpla :)

Intrii pe site-ul http://keepvid.com/ pui link-ul si Dai la download, Alegi din lista de jos optiunea (MP4 - High Quality) sau daca nu este alta oricare optiune de MP4 si poti sa vezi videourile originiale de pe youtube la tine in PC.

| Nyku_5126 a răspuns:

Daca este pe youtube da'mi link-ul si'o sa incerc sa ti'l scot eu, si ti'l uploadez ca sa-ti fie usor de descarcat.

| ralubruneta explică:

Nu mei...deci eu vreau sa inregistrez un videoclip care a fost sters dar inca il mai am in pagina.intelegi? si imi trbe si sonorusadnu se aude ...am dat unde mi-ai zis tu dar nu merge)

| ralubruneta explică:

Nu mai poti. ca a fost sters... le-am dat si la altii da nu merge pentru ca a fost sterssad

| ralubruneta explică:

Ms ca ai incercat sa ma ajuti:*