| SpartaN1 a întrebat:

Stiti ca la fifa 10 ca sa faci antrenamente dai la practice arena.Alegi echipa...si dai enter. Apoi poti sa joci fotbal 11 vs 1, 11 vs 9, 11 vs 10 si 11 vs 11.Cum fac sa joc fotbal 1 vs 1 (player vs portar)? De ex:sunt torje happy. Cum fac sa fiu singur cu portarul?
P.S.Am vazut asta pe youtube si nu stiu cum.
Funda mare + vot

2 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Te duci in GAMES MODE->MULTIPLAYER si va scrieti IP-urile acolo, apoi da unu host si unu connect.

| SpartaN1 explică:

ASTA STIU MA.Eu te intreb cum sa fiu singur cu portarul.Cred ca e timpul sa iti iei ochelariiwinking